8 Ekim 2016 Cumartesi

( 10 Ekim - 4. Bölüm Sarp ) Çağatay Ulusoy Söylediği Ela Gözlüm Şarkısı Dinle

Show tv kanalında yayınlanan yeni fenomen dizisi İçerde 4. bölümde neler olacağını sabırsızlıkla beklemekteyiz, geçen hafta ki bölümde mafya babası Celal'in böceği kim nasıl yerleştirdiğini merak etmiş bunun üzerine kayıtları izlediğinin farkındayız, peki senaristler yine bizi ters köşemi yapacaklar ?

Çünkü Sarp'ın deşifre olmaması gerekiyor dizinin hikayesini düşündüğümüz taktirde. Şöyle birşey olmuş olabilir Sarp kameranın olacağını düşünerek buna karşı bir önlem almış olarak geçmişe dönük bir sahneyle bizlere gösterebilir bu durumu ilk bölümde ki Sarp'ın müdüre silah çekmesi oyunu gibi sonradan açıklanabilecek bir ters köşe durumu düşünülmüştür.

içerde 4. bölüm ile ilgili görsel sonucu
Diğer bir ihtimal ise Sarp deşifre olacaktır, Mert ise yakında polislikten atılacaktır, Mert Celal babanın yani ait olduğu yere Sarp ise görevinin başına geçerek organize suçlar müdürüyle Celal'i bitirmek için farklı yollar seçecektir, peki bu süreçte Celal babanın Sarp ile intikamı ne olacak ?

Kısa bir değerlendirme sundum sizlere tamamen kendi düşüncem olduğunu varsayımlar üzerine söylediğimi belirtmek istiyorum.
içerde 4. bölüm ile ilgili görsel sonucu

Gelelim asıl meselemize, bu konuyu açmamdaki asıl amaç 10 Ekimde yayınlanacak 4. bölümde içerde dizisinin başarılı oyuncusu Çağatay Ulusoyun fragmanda çıplak sesiyle söylediği Ela Gözlüm şarkısını sizlerle paylaşmaktır.

Şimdilik sizlere malasef fragman videosunu ve şarkının orjinal klibini paylaşıyoruz içerde yeni bölümü yayınlandıktan hemen sonra Sarpın söylediği bu şarkının tamamını sahnesiyle birlikte sizlere paylaşacağımızı hatırlatmak isterim.

Peki bu Ela Gözlüm şarkısını kim söylüyor diye merak edip bilmeyen arkadaşlar için bu ufak bilgiyide paylaşmak istiyorum, Ela Gözlüm şarkısını başarılı sanatçımız Zara söylemektedir.
Sözleri
Ela gözlüm ben bu elden gidersem
Zülfü perişanım kal melül melül
Kerem et aklından çıkarma beni
Ağla gözyaşını sil melül melül

Elvan çiçekleri takma başına
Kudret kalemini çekme kaşına
Beni unutursan doyma yaşına
Gez benim aşkımla yol melül melül

Yiğit ey sevdiğim sen seni gözet
Karayı bağla da beyazı çöz at
Doldur ver badeyi bir daha uzat
Ayrılık şerbetin sal melül melül

Karac'oğlan der ki ölüp ölünce
Ben de güzel sevdim kendi halimce
Varıp gurbet ele vasıl olunca
Dostlardan haberim al melül melül

0 yorum :

İçeride Oyuncuları ve Fotoğrafları 
içerde dizisi yeni bölümü izle, içerde dizisi oyuncu resimleri,videosu,fan sitesi - Template By Blogger Clicks